Webdesign, reklama, atd...

...aneb samo se to neudělá...

O mně

Tomáš Hrubý, narozen: 7. června 1982 ve Vrchlabí.


Bydliště:
Bukurešťská 2793
39005
Tábor

Jsem neobyčejnej kluk a jmenuju se Tomáš Hrubý, kluci z Budvaru mi kdysi řikali Brko a ostatní Tome, Hrubče, Kapitáne... Momentálně se však opět chytla ta "stará a dobrá" přezdívka "Hrubián":-)

Narodil sem se v roce 1982 n.l. ve Vrchlabí. Od 5 let jsme s našima v Táboře. V šesti mně naši přivedly do školky, byla to školka tady u nás v Sezimově Ústí 1, nebo možná 2 ?!
Tady si mně nechali o rok dýl oproti ostatním, nevim asi sem se jim líbil, spíš sem byl ale moc malej na to abych moch jít na základku. No když už jsem u tý základky tak jsem se na 8.ZŠ dostal až do devítky.

Teď už mam za sebou i střední školu SOŠ a SOU Spojů. Odmaturoval sem, si myslim, že na mně docela dobře. Taky sem měl u zkoušek docela štěstí, ale to je jedno. Pokud to někoho zajímá tak ČJ=2, AJ=2, Odborný blok=3, a praxe za 3 (tam mi trochu ukřivdili).

Teď sem na volný noze , no teda snažim se jezdit na kole (ehm na podzim roku 2006 to bude už 11náctou sezónu). Do nedávna jsem jezdil za CT Budvar Tábor. Na sklonku roku 2003 jsem přestoupil do teamu Mercedes-Benz Selle Italia, šlo o italský tým, nekde v oblasti Toskánska (Castelnuovo di Garfagnana). Jsou tam fakt neuvěřitelný kopce, ale krajina je nádherná.
Kromě zkušeností mi to dalo i nezapoměnutelné zážitky. Třeba když jsem se jel s Trundou podívat do San Pellegrina, městečko 1700m nad mořem. Sněžilo, vločky jak pimponkáče, vyrazili jsme na biku, ale o tom jindy a jinde.

Dnes jsem členem profesionálního týmu AC Sparta Praha a jsem na to hrdý.

Galerie:

zpět
Složka: fotogalerie/o-me
nnn     

copy of tom1jpg
copy of tom1
cyklistikajpg
cyklistika
tocp_2jpg
tocp_2
tom1jpg
tom1
topjpg
top
tvocp_2jpg
tvocp_2