Webdesign, reklama, atd...

...aneb samo se to neudělá...

O2 Telefonica - taky z Vás pořád tahá prachy?

Pokračování článku o tom jaké jsou problémy se společností O2 Telefonica.
(Článek si můžete přečíst zde: http://www.tomac1.net/index.php?tomac=home&blog=5/O2 Telefonica - platíš? Tak už budeš na věky!)

Už mě to vážně nebaví, zabívat se touto trapnou společností.
3. listopadu jsem jim poslal druhou výpověď.
Očekával jsem tedy ještě poslední fakturu s vyrovnáním za těch pár listopadových dní.
Ta samozřejmě přišla. Jednalo se o pár korun, které jsem zaplatil.
Stejně jsem, ale neváhal a zavolal na O2 Telefonica, abych si mohl být jist tím, že tato faktura je skutečně poslední a smluva se společností byla řádně ukončena.

Slečna na druhém konci linky (800 123 456), po tom co jsem se prokousal tím neskutečným telefonním bludištěm, mě skutečně potvrdila, že číslo již bylo zrušeno a další faktury, už neobdržím.
K mému zděšení však další faktura přišla dne 9. ledna 2007! - vyúčtování za prosinec 2006.
Cože?!!!!

Kdybych mohl, nakopal bych celou O2 do zadku!

Okamžitě zvedám telefon, a volám O2 linku, po 5 minutách (zlepšuju se) jsem se dostal až k operátorovi, který po mě chce zase IČO, telofonní číslo, jméno, firmu, atd... neskutečně to zdržuje.

Následně jsem se ho slušně, ač patřičně rozhořčený, ptal na to jak je možné, že mi už zase poslali další fakturu?

Odpověď byla jak jinak, než nejistá: "Hmm, tam bude asi nějaká chyba, Vaše číslo už bylo zrušeno."
Mladík, na druhém konci slíbil, že to pošle na reklamace, ať tuto fakturu již neplatím.

Ať si říká kdo chce co chce stejně opět zkusili, jestli jim náhodou nepošlu ještě nějaké ty drobáky navíc. Třeba si toho ani nevšimne!
Buďte si jistí, že to zkouší na všechny.


Nekonečný O2 Telefonica koloběh ždímání prachů.
Opravdu v tom mají hroznej bordel, takže bacha na přeplatky a na faktury navíc.
A pokud si myslíte, že ne, tak jste sakra na omylu!!!

To, že je společnost velká, ještě neznamená, že mají ve firmě pořádek, nebo že nekradou!!!

9.1.2007

       pošli na vybrali.sme.sk               Digg

Reakce ke článku:

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 << >>

zdena , 02 21.12.2015
Dobrý den,ráda bych se zeptala,taky platíte každý měsíc víc a víc?Děkuji za odpověď.


jan , přechod k T-Mobile 1.6.2012
Taky přispěju troškou do mlýna. Dne 13. 06. 2011 jsem odstoupil od smlouvy u O2, na pobočce jsem byl požádán abych doplatil co jsem ještě O2 dlužný za volání. Po tom co jsem zaplatil požadovanou částku jsem byl pracovníkem na pobočce ujištěn, že zaplacením již nemám žádné závazky vůči O2 a s číslem jsem tedy přešel k T-Mobile. Uběhl skoro rok a ve schránce jsem 30. 05. 2012 nalezl dopis od společnosti DC Group s tím, že po mě vymáhá společnost o2 jejich prostřednictvím celkovou částku 4 491,- Kč, za dlužné faktury z poloviny roku 2011. Do té doby mě však nikdo nekontaktoval, nikdo mě neobeslal, nikdo nevolal. Když jsem se snažil zjistit za co mám platit, bylo mi sděleno, že se jedná o poslední 3 faktury za dobu, kdy jsem byl ještě u O2, přičemž jsem měl provolat 2 600,- Kč za měsíc červen/červenec a 891,- Kč za období od 20. 06. 2011 do 30. 06. 2011. Splatnost částky 4 491,- Kč byla ke dni 01. 06. 2012 tedy den po tom, co jsem dopis od společnosti DC Group našel ve schránce s tím, že pokud nezaplatím, hrozí zápis do registru dlužníků, žaloba ČTÚ, exekuce.... Věc prozatím ještě řeším, takže konec příběhu sám neznám. Dostal jsem odklad u firmy DC Group do 10 . 07. 2012 jelikož i pracovnice společnosti mi dala za pravdu, že jeden den k prověření, zda je částka nárokována oprávněně, je celkem smrtící termín, jak to celé dopadne, budu informovat. Jen mě zaráží že jsem nebyl informován společností O2 rovnou na pobočce když jsem odstupoval, ani v průběhu období od odstoupení od smlouvy až do 30. 05. 2012 což je prakticky rok, a obsílka přišla až od externí vymahatelské společnosti. Takhle podle mě nejedná ani lichvář na ulici a rozhodně bych takové jednání nečekal od společnosti s milionovou klientskou základnou.


Katka 8.12.2011
Tak musím říct, že na pobočce to proběhlo opět hladce, napsali mi písemné potvrzení s razítkem, že jsou čísla opravdu ukončena a sepsali se mnou reklamaci. Reklamace byla vyřízena a peníze mi byly vráceny. Takže moje zkušenost je řešit vše osobně na pobočce, nenechat se odbýt a hlavně nic neřešit s bezplatnou linkou, to je o infarkt. Tak doufám, že už to je jednou pro vždy vyřešeno, že mi číslo za dva, tři roky nezaktivují a nezačnou mi zase chodit faktury , jako že už se to některým lidem stalo... Nicméně to nic nemění na tom, že s O2 už nechci mít nikdy nic společného.


Hanus 25.11.2011
Zcela cilene a vedome okradaji klienty, pokud chcete napr prejit k jinemu operatorovi a nemate zadny zavazek tak je beznou praxi ze vam tam nejaky BEZ SMLOUVY !!! proste nastavi .. vy nasledne musite do reklamacnioho kolotoce kterej se hned tak nezastavi, nebo jim zaplatit dorovnani. Takova O2 forma odchodneho !!! Jak je mozne ze to nikdo neresi a muzou tyhle prasarny delat beztrestne dalsim lidem do aleluja ??? Tu firmu vedou proste levaci.


Hanus 25.11.2011
Zcela cilene a vedome okradaji klienty, pokud chcete napr prejit k jinemu operatorovi a nemate zadny zavazek tak je beznou praxi ze vam tam nejaky BEZ SMLOUVY !!! proste nastavi .. vy nasledne musite do reklamacnioho kolotoce kterej se hned tak nezastavi, nebo jim zaplatit dorovnani. Takova O2 forma odchodneho !!! Jak je mozne ze to nikdo neresi a muzou tyhle prasarny delat beztrestne dalsim lidem do aleluja ??? Tu firmu vedou proste levaci.


milan , omezení služeb 19.11.2011
Já jsem stejného názoru,že s O2 již nebudu prodlužovat kontakt a agónii.Jsme starší lidé důchodci a zaplatili jsme si kredit kartu na mobil za 200 kč,abychom se mohli dovolat popř.pomoci,kdyby jsme se někde dostali do problémů.Zničeho nic nám poslali uvědomění,že ném vypršela platnost kreditu a bude nám omezena jejich služba.Tak ať si ji strčí někam.Přejdeme k jinému operátorovi.Odo mně už neuvidí ani korunu.


Katka 10.11.2011
Dobrý den, i já přidávám svou velmi špatnou zkušenost s O2. Měla jsem u O2 dvě mobilní čísla s tarifem v souvislosti s podnikáním. Na konci srpna jsem byla osobně na pobočce čísla vypovědět. Byla jsem překvapená, jak hladce vše proběhlo, výpovědi jsme na místě sepsali, obdržela jsem kopie a informaci, že dle smluvních podmínek budou čísla ukončena k 30.9.. V průběhu září mi ještě z O2 volali a snažili se mě přemluvit na jiný tarif, to jsem důrazně odmítla s tím, že si přeji obě čísla zrušit. V říjnu mi přišla faktura, ze které jsem zjistila, že jedno číslo bylo účtováno až do 15.10. Volala jsem na klientskou linku, tam mi jistá slečna potvrdila, že jedno číslo je ukončeno, ale druhé zůstalo aktivní a slíbila, že to prověří. Že musejí přeposlechnout zářijový hovor, zda jsem v něm výpověď neodvolala a zavolají mi. Nezavolali... volala jsem tam tedy znovu, dozvěděla jsem se, že to řeší, ale že je problém v tom, že ten hovor nemohou dohledat(!!!) a že mi zavolají ještě ten samý den. Opět nezavolali. Už jsem pomalu začínala chápat, že nešlo o omyl. Za několik dní jsem na linku znovu zavolala, po cca 20 minutách přepojování a čekání jsem to vzdala. Další den jsem na linku volala znovu, již velmi rozčilená. Už mě správně přepojili napoprvé Tentokrát jsem trvala na svém, zdůraznila jsem, že mám v ruce písemnou výpověď s razítkem pobočky a že nějaký hovor, který nemohou dohledat, mě nezajímá . Že jim nezaplatím, dokud číslo neukončí a nepošlou mi opravenou fakturu. Slečna mi řekla, že výpověď tam mají, takže číslo můžeme ihned ukončit k aktuálnímu dni (proč mi to asi nenabídli už při prvním telefonátu?). A fakturu ať neplatím, že to předá jako reklamaci a že do měsíce se mi ozvou a pošlou opravenou fakturu. Potvrzení o zrušení čísla jsem si vyžádala písemně poštou. Vypadá to na šťastný konec, jenže obávám se, že nebude. Potvrzení mi nepřišlo a i když jsem si dnes na lince ověřila, že číslo bylo ukončeno, písemné potvrzení mi prý už znovu poslat nemohou (jedině na mé písemné vyžádání). A já jsem si po předešlých zkušenostech a po přečtení zkušeností od ostatních uvědomila jednu věc - tohle totiž vůbec nemusí být konec!!! Ono si totiž stačí představit, že se tento hovor zase \"náhodou\" ztratí. A najednou O2 neví o žádné reklamaci, číslo se může zase \"náhodně\" obnovit a já nemám žádný papír v ruce. Navíc jsem se na stránkách O2 dočetla, že jsem fakturu povinná zaplatit v termínu splatnosti bez ohledu na to, že jsem jí reklamovala, takže informace od slečny byla špatná. A tak jsem fakturu raději zaplatila a i když bych už to nerada dál řešila, rozhodla jsem se, že půjdu podat reklamaci písemně na pobočku. A pokud se to nevyřeší, budu případ medializovat a půjdu za právníkem, protože jinou možnost zřejmě ani mít nebudu.


Jirka , Hrůza ze smlouvy 18.10.2011
Dobrý den.Mám pocit,že i já budu další obětní beránek o2.Poslali mě novou smlouvu,ale bez vyčíslené částky.Je to,jako kdybych šel do obchodu,kde nemají vystavené ceny.Následovalo psaní na reklamaci.I přes jejich konejšivých odpovědí, jsem navštívil prodejnu o2.Po dlouhém rozhovoru o problému se smlouvou,mě dotyčná ve smlouvě doplnila částku a potvrdila razítkem.Teď po přečtení článků,mám zase obavy a říkám si,proč to nešlo hned při poslání této smlouvy.Možná jsem udělal chybu,že jsem smlouvu nezrušil i za nutnost zaplatit odstupné.Možná mě to donutí prodat dům,abych se zbavil,nekonečného tahání s o2.


alena , o2 neon sms 5.2.2011
Dobry den.
Taky jsem si aktivovala pausal neon Sms, ale ted bych si ho radsi zrusila,nebo aspon zkratila smlouvu je to mozne?.Nebo kdyz zazadam o zruseni, tak mi budou kazdy mesic zasilat poplatek 150Kč az po ukonceni smlouvy? nebo mi muzou poslat poplatek hned za vse? Nebo je mozny aby mi za dva mesice posilali poplatek za 300?Nebo jde nejak z tech poplatku vycouvat? Diky predem za odpoved..


Kozelská , rušení pevné linky 13.1.2011
Prosím,poraďte způsob,jak zrušit pevnou linku vč.internetu nějakým rozumným způsobem,po přečzení příspěvků jsem na bednu.Z důchodu to nezvládám platit.Dík.Milka


Přidat reakci:

Jméno: *
Email:
Téma:
Vzkaz: *
Kód: * Opiště kontrolní kód z obrázku.